RuneScape-Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RuneScape-Tr

Türkiye'nin en büyük RuneScape forumuna hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selamunaleykum bırsorum var

+3
Navhkrin
Chess1242
kaya
7 posters
YazarMesaj
kaya
Yeni Üye
Yeni Üye
kaya

Erkek
RuneScape Nick : sertmanyak

selamunaleykum bırsorum var Empty
MesajKonu: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 6:47 pm

arkadaslaroyunaynıasladım ve yunda hıcbı seyyapımıyorumonune glenyaratıkoluo bende googldanforumaradım burayı buldumfakatrunescap ile ilgili olarak bu forumda yeni baslayan bırrnın ne yapması gerektıgını anlatan sabit bir konu bulamadım sorun sabit konunuz olmamasında veya nerde oldugunu benbulamadım su an acılankonularhepoyunu bılen kısılerın ılerısevıye konuları ornegınodunculukne ıse yarar baslık tutmak ne ise yarar demircilik madencilik ne avlamaıyeniaslayan biri bence busekilde faydalanamaz bu foumdan halaoldugumyerde sayoyomnerdeyse her forumdaadminlerinrhberleriolur yenibaslayanlar içinamarunes cape için bole bir rahber ve forum bulamadımoun yerınee oyulere soruyozonlarda ısteksızcevapverıo
Chess1242
Yönetici
Yönetici
Chess1242

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
RuneScape Nick : Chess1242

Kişi sayfası
Uyarı: O kadar uyarısı varki uyarılarını yazıcama bunu yazsam daha kısa oluyor
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue9001/9000selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (9001/9000)
Altın: Say say biter ama dikkat et.

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 7:14 pm

Öncelikle, düzgün yazmayı öğren. -.-
Sonra, o beğenmediğin Woodcutting guideları vb. kullanman gerekli zaten -.- yapabileceğin 24 farklı şey var şunu yap şunu yapla oynayabileceğin kadar basit bir oyun değil bu.
https://runescape-tr.yetkin-forum.com
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek
İş/Hobiler : Dragon Claws la zombi kesme
RuneScape Nick : xeoeren95

Kişi sayfası
Uyarı: 650000
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue650000/650000selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (650000/650000)
Altın: Sınırsız

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 12:20 pm

Chess1242 demiş ki:
Öncelikle, düzgün yazmayı öğren. -.-
Sonra, o beğenmediğin Woodcutting guideları vb. kullanman gerekli zaten -.- yapabileceğin 24 farklı şey var şunu yap şunu yapla oynayabileceğin kadar basit bir oyun değil bu.

Katılıyorum türkçe konuşmasını öğren sorununun birazını okudum sonra küfür edip bunu mu okuyacam şimdi dedim Very Happy

B oyun için 2 şey çok önemlidir onlar olmassa bu oyunu oynayamazsın
1.Zeka
2.İnglizce bilgisi

ingilizcen iyi ise sorun yok sadece oku ve öğren ama kötü ise

Herşey gerçek hayattaki gibi ağaç kesmek için balta odun yakmak için kibrit kutusu lazım bunların inglizicelerine googleden bak gerekli şeyler her zaman güzel oyunlarda karşına çıkar zaten metin 2 gibi dandik oyunlarda bunlar olmaz sadece balta ne demek kibrit kutusu ne demek felan öğren ondan sonra oyununu oyna bu oyunu kavramak zaman alır bu 1 gün ile 1 ay arasında değişir mesela ben(daha öncedende çok az şey biliyordum tabii)1 saate oyunu kavradım sonrada chess in felan yardımıyla baya birşey öğrendim
Yazar8
Yönetici
Yönetici
Yazar8

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
RuneScape Nick : Yazar8

Kişi sayfası
Uyarı: Yok.
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue1000/1000selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Altın: 29M999K

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:16 pm

warking bu oyun için ingilizce'den önce zeka lazım<.<
Hun
Yeni Üye
Yeni Üye
Hun

Erkek
RuneScape Nick : TurkOglu15

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:28 am

Bende Yeni Başlıyorum :) yeni başlayan arkadasım beraber bisiler yaparız işte ben zaten cogu sey biliyorum
StyleS
Yeni Üye
Yeni Üye
StyleS

Erkek
İş/Hobiler : Tabancalarla ilgilenmek ve Çizimini yapmaya çalışmak
RuneScape Nick : dRamahLas

Kişi sayfası
Uyarı: Yok
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue100/100selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın: 100

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:47 pm

Düzgün yazarsan cevap alırsın,böyle bir Türkçe'yle işin çok zor.
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek
İş/Hobiler : Dragon Claws la zombi kesme
RuneScape Nick : xeoeren95

Kişi sayfası
Uyarı: 650000
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue650000/650000selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (650000/650000)
Altın: Sınırsız

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:10 am

StyleS demiş ki:
Düzgün yazarsan cevap alırsın,böyle bir Türkçe'yle işin çok zor.

Konu yazılalı aylar oldu yani hortlatma
hamid_14
V.I.P.
V.I.P.
hamid_14

Erkek
İş/Hobiler : ice worior kesmek
RuneScape Nick : deliyi adam edemiyosam adamı deli ederim Xd :)

Kişi sayfası
Uyarı: 4
Sağlık:
selamunaleykum bırsorum var Left_bar_bleue15/100selamunaleykum bırsorum var Empty_bar_bleue  (15/100)
Altın: 100

MesajKonu: Geri: selamunaleykum bırsorum var   selamunaleykum bırsorum var Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 8:27 am

başlığı bile düzgün yazmamış

Smile

selamunaleykum bırsorum var
1 sayfadaki 1 sayfası