RuneScape-Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RuneScape-Tr

Türkiye'nin en büyük RuneScape forumuna hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden Runescape????

+2
Navhkrin
FiRe_THieF
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek
İş/Hobiler : Çıkardığım dişleri toplarım
RuneScape Nick : Vivisector12

Kişi sayfası
Uyarı: Yok
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue100/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın: 100

Neden Runescape???? Empty
MesajKonu: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:25 am

İşte buda benim RS oynama nedenlerim:

Arkdaşlarımla oynuyorum,veya oyunda arkadaş ediniyorum.
Çoğu kişi yabancı olduğu için ingilizce çalışmış gibi oluyorum.(bir cümle kurcam diye bi taraflarımı yırtıyorum da neyse en azından 13 yaşına göre iyiyim)
Memberlar normal serverda bize gelip pvpde üstünlük sağlayamıyorlar.(bende memberim ama böyle olması hoşuma gitmezdi.)
Serverlar çok ve giriş zorluğu yok.
Hiç yükleme yapmadan sadece siteye ilk girdiğimizde 10 dk.lık bir beklemeden sonra patch haricinde bir daha hiç bekletme yapmıyor.
Oyunda çok fazla skill var.
Görselleri indirilmeden oynanabilen bir oyuna göre süper.(Diğer indirilmeden oynanan oyunlar çizgifilm gibi.)
Çok fazla minigame var.
Görevler ''git şundan 30 tane öldür'' yada ''git şundan 20 tane topla'' gibi değil.Eğlenceli mantıklı.
İneklerin çanlarını çalabiliyorsunuz!(Ki bu özellik duyduğumda beni güldürmüştü ama cold war diye bir şeyin başlaması gerekiyormuş.)

Bunlar benim sebeplerim.Sizinkileri de beklerim.
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek
İş/Hobiler : Dragon Claws la zombi kesme
RuneScape Nick : xeoeren95

Kişi sayfası
Uyarı: 650000
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue650000/650000Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (650000/650000)
Altın: Sınırsız

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:52 pm

Evet üstteki mesajıne edit leyerek yaz mesajını
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek
RuneScape Nick : Croftyer

Kişi sayfası
Uyarı: 4
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue0/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 7:41 pm

benim nedenim bağlantı düşük öbür online oyunların çoğu downloadlı olduğu için kasıyo internet Very Happy bunu buldum baktım kasmıyo oynayım dedim Very Happy
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue100/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 9:55 pm

:lol!!: Senin internet hızın kaç?Benim 1024.Az ama kasma yaşamıyorum online oyunlarda.
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue650000/650000Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (650000/650000)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 1:29 pm

qMqReqina demiş ki:
benim nedenim bağlantı düşük öbür online oyunların çoğu downloadlı olduğu için kasıyo internet Very Happy bunu buldum baktım kasmıyo oynayım dedim Very Happy

Bir oyunun indirilmesiyle kasmasının arasında hiçbir alaka yok :/
ya internet hızın düşük olduğu için çok yavaş iniyordur yada bilgisayarının sistemi kötüdür
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 1:51 pm

Warking adamın anlatmak istediği o oyunların grafikleri daha iyi ve sanırım daha iyi görüntüler daha iyi internet hızı istiyor.Mesela benim arkadaşımın bilgisayarı Counter-Strike'ı çok rahat kaldırır ama interneti gerçekten çok düşük(ne kadar bilmiyorum ama çok düşük) ve Counter-Strike kasıyor affraid Galiba gönderilen verinin sıklığı oyundan oyuna değişiyor...Ama tabi sen yine de bilgisayarının özelliklerini söylersen iyi olur :lol!!:
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 1:54 pm

Hayır hiçbir alakası yok counter strikenin serverıyla ilgili problem vardır hızı yavaşsa her oyunda kasar serverları mutiş oyunlar hariç
Chess1242
Yönetici
Yönetici
Chess1242

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
RuneScape Nick : Chess1242

Kişi sayfası
Uyarı: O kadar uyarısı varki uyarılarını yazıcama bunu yazsam daha kısa oluyor
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue9001/9000Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (9001/9000)
Altın: Say say biter ama dikkat et.

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 2:19 pm

Görüntüler daha iyi diye takılıyorsa, senin sisteminde bir problem vardır.
https://runescape-tr.yetkin-forum.com
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:00 pm

Artık konuyu kapatsak?Ses seda yok sorandan ne de olsa :lol!!:
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:33 pm

neden kapatalım herkes kendi nedenini yazsın işte Razz

Benim nedenlerim
-Gezilecek çok fazla yer var yani düşünün görebildiğin yere gidersin tarzı mesela varrockda görebildiğin her binanın her katına çıkabiliyorsun.
-görevler çok zevkli
-oyunda ilginç şeyler var mesela benim parti eşyalarım(shadow düdüğü de verirse tam olucak Razz)ve kapının bir yerden kapanması lambaya bakarken odanin açılması vb...)
-çok fazla şey var ağaç kesip parçalarını yakıp orada balık pişirmek gibi
-canavar sistemi değişik mesela silverlight yi goblinde deneseniz anca keser ama gidip demon da denediğinizde çok işe yarıyor.
-Her oyundaki gibi pot deyip geçilmeyen yiyecek sistemi var mesela turta yaparken ununu bile ayrı uğraşıyorsunuz parti yapıyorsunuz
-npc ler etkileyici mesela varrock un sokak köpekleri gidip pişmemiş fare eti gibi birşet veriyorsunuz sizi izliyor vb...)
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue0/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 6:18 pm

warking demiş ki:
qMqReqina demiş ki:

ya internet hızın düşük olduğu için çok yavaş iniyordur yada bilgisayarının sistemi kötüdür

her zamanki gibi yanlış anlaşıldım ben o manada söylemedim indirilen oyunlar genelde pingi ve görüntü efekleri yüksek olduğu için daha hızlı bağlantı istiyor o mana da söyledim mesela evimde WoW oynayamıyorum ama int kafede dilediğim gibi oynuyorum benim bilgisayarın özellikleri dahada yüksek ama işte net yavaş bağlanmıyo servera şimdi daha anlaşılır olduysam sevinirim
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 9:13 pm

Benim de Warking'e anlatmaya çalıştığım buydu... :lol!!: Artık anlaşıldın gözün açık gitmezsin. :lol!!:
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 10:29 pm

qMqReqina demiş ki:
warking demiş ki:
qMqReqina demiş ki:

her zamanki gibi yanlış anlaşıldım ben o manada söylemedim indirilen oyunlar genelde pingi ve görüntü efekleri yüksek olduğu için daha hızlı bağlantı istiyor o mana da söyledim mesela evimde WoW oynayamıyorum ama int kafede dilediğim gibi oynuyorum benim bilgisayarın özellikleri dahada yüksek ama işte net yavaş bağlanmıyo servera şimdi daha anlaşılır olduysam sevinirim

1.Grafiklerle bağlantı hızının hiçbir alakası yok
2.Ping senin bilgisayarının oyunun server ına yakınlığı ve bilgisayarının oyunu ne kadar iyi kaldırdığıdır ve ping farkı fazla olursa lag dedğimiz hacı ortaya çıkar
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 10:48 am

tamam işte bende onu demek istiyorum oyunu süper laglı oynuyorum örneğin Call of Duty-6(modern warfire-2) oyunda en fazla 5v5 oynuyabiliyorum 10 kişilikten fazla serverlerda lag yapıyor ve lag her oyunda lag olarak adlandırılmaz fps oyunlarda laggerler her zaman hileci kabul edilir
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 10:50 am

FiRe_THieF demiş ki:
Warking adamın anlatmak istediği o oyunların grafikleri daha iyi ve sanırım daha iyi görüntüler daha iyi internet hızı istiyor.Mesela benim arkadaşımın bilgisayarı Counter-Strike'ı çok rahat kaldırır ama interneti gerçekten çok düşük(ne kadar bilmiyorum ama çok düşük) ve Counter-Strike kasıyor affraid Galiba gönderilen verinin sıklığı oyundan oyuna değişiyor...Ama tabi sen yine de bilgisayarının özelliklerini söylersen iyi olur :lol!!:

bilgisayarımın özellikleri 1024 ekran kartı 4 gb ram 360 gb hardisk 3.2 ghz işlemci ama
gelelim internete : 512 kilobite çok düşük yani anlıyacağın

fire thief anlatmış zaten ne demek istediğimi bu arada her yerde yazıp duruyosun (süper moderatör warking) shadow görse ban diye banlarsa banlasın artık forum çok güzel olmuş gerçekten herşey var içinde ama yöneticiler dışında bazı moderatörler işi bilmiyor banlıyacaksan banla shadow her paylaştığımız şeye sürekli azar işiteceksek banla yani
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 11:38 am

qMq boşver sen Warking'i :lol!!: Arkanda ben varım.Koskoca V.I.P FiRe_ThiEF :lol!!: Hem seni ne zaman uyardı ki?
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 12:10 pm

FiRe_THieF demiş ki:
qMq boşver sen Warking'i :lol!!: Arkanda ben varım.Koskoca V.I.P FiRe_ThiEF :lol!!: Hem seni ne zaman uyardı ki?
beni uyarmadı ya ben bundan önce crofty1diye üyelik almıştım kardeşim oynuyodu aslında rs yi oda herkeze mefaj felan atmış bi yerdede flood yapmış ban yemiş ban yeyincede shadowa küfürlü mesaj göndermiş kendisinden tekrar özür diliyorum işte o adreste 3 uyarı vardı normalde benim uyarımın olmaması lazım ondan aktardılar warking konusunda adamın bana garezi var sanki ya dediğim gibi hic sempatiklik arkadaşçıllık göstermiyor Allah aşkına gir bi bak online oyunlarda 2 tane konu açtım verdiği cevaplara bi bak
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 12:18 pm

Warking adamın kardeşi Shadow'a küfür etmiş sana noluyo :lol!!: Biraz insancıl davran adama.Kucak aç cheers Sen takma onu qWq.Yönetici olana kadar ondan kimse korkmaz... :lol!!:
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 12:30 pm

FiRe_THieF demiş ki:
Warking adamın kardeşi Shadow'a küfür etmiş sana noluyo :lol!!: Biraz insancıl davran adama.Kucak aç cheers Sen takma onu qWq.Yönetici olana kadar ondan kimse korkmaz... :lol!!:
snde ortalığı kızıştırıyosun hafiften bu söylediklerinle ama Very Happy boşver olacağı olsun ben söyleyeceğimi önceden söyledim. Bana destek odluğun için saol burada ama bundan önceki warkingle tartışmalarımızda kimin haklı olduğunu görebilirsin adama arkadaşca yaklaştıkca tam ters bir tepki veriyor. Ya adamlaa pi sayısını bile tartıştık inanamadım sonradan böyle bi polemiğe girdiğime 13 yaşında gelmiş bana diyor pi sayısı sonsuzdur diye yine ordan laf sokmaya çalışıyor bu olayda nick puanlamada geçti bakabilirsin yine.
bu arada qWq deil qMq :lol!!:
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:11 pm

:lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: Pi sayısı mı? :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: Çocuk gibisiniz... :lol!!: Bi de ben sana destek oluyorum ortalığı kızıştırmak gibi bir niyetim yok.(İsterseniz yaparım ama :lol!!: )

En son FiRe_THieF tarafından Cuma Şub. 12, 2010 1:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Harf hatası)
qMqReqina
Banlı
qMqReqina

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 2:22 pm

FiRe_THieF demiş ki:
:lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: Pi sayısı mı? :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: :lol!!: Çocuk gibisiniz... :lol!!: Bi de ben sana destek oluyorum ortalığı kızıştırmak gibi bir niyetim yok.(İsterseniz yaparım ama :lol!!: )

walla seni yönetici yapmak lasim siteye warking de seni biraz örnek alsın insanlarla nasıl iletişime geçileceğini öğrensin Very Happy senin gibi yöneticim olcak kurallara harfi harfine noktası noktasına uyarım la ben xD
Navhkrin
Yönetici
Yönetici
Navhkrin

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:41 pm

qMq onu 2 kuralı çiğnediğin için yazdım 1.Büyük harfle cümle kurdun 2. flood yaptın FiRe sende redbery pie verdik diye havaya girdin Razz :lol!!:
EsterSaba
V.I.P.
V.I.P.
EsterSaba

Erkek
İş/Hobiler : KızLara suLanmak . SuLandıgı kızLara caktırmadan dokunmak . Dokundugu kızLardan dayak yemek . Dın dersınde YahudiLeri seviyorum demek .İçip içip geğirmek . Adriana Lima karım oLsa manyak oLur demek
RuneScape Nick : Canberkk7

Kişi sayfası
Uyarı: 3
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue10/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:32 pm

FiRe_THieF demiş ki:
İşte buda benim RS oynama nedenlerim:

Arkdaşlarımla oynuyorum,veya oyunda arkadaş ediniyorum.
Çoğu kişi yabancı olduğu için ingilizce çalışmış gibi oluyorum.(bir cümle kurcam diye bi taraflarımı yırtıyorum da neyse en azından 13 yaşına göre iyiyim)
Memberlar normal serverda bize gelip pvpde üstünlük sağlayamıyorlar.(bende memberim ama böyle olması hoşuma gitmezdi.)
Serverlar çok ve giriş zorluğu yok.
Hiç yükleme yapmadan sadece siteye ilk girdiğimizde 10 dk.lık bir beklemeden sonra patch haricinde bir daha hiç bekletme yapmıyor.
Oyunda çok fazla skill var.
Görselleri indirilmeden oynanabilen bir oyuna göre süper.(Diğer indirilmeden oynanan oyunlar çizgifilm gibi.)
Çok fazla minigame var.
Görevler ''git şundan 30 tane öldür'' yada ''git şundan 20 tane topla'' gibi değil.Eğlenceli mantıklı.
İneklerin çanlarını çalabiliyorsunuz!(Ki bu özellik duyduğumda beni güldürmüştü ama cold war diye bir şeyin başlaması gerekiyormuş.)

Bunlar benim sebeplerim.Sizinkileri de beklerim.

Sen zamanında M2 oynadın dımı ?
FiRe_THieF
Hiperaktif Üye
Hiperaktif Üye
FiRe_THieF

Erkek

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:38 pm

Hiç oynamaz olaydım diyorum ama evet Treel oynadım.
Eh insan Redberry Pie gib değerli bir şeye sahip olursa havalanıyo tabi biraz Warking :lol!!:
EsterSaba
V.I.P.
V.I.P.
EsterSaba

Erkek
İş/Hobiler : KızLara suLanmak . SuLandıgı kızLara caktırmadan dokunmak . Dokundugu kızLardan dayak yemek . Dın dersınde YahudiLeri seviyorum demek .İçip içip geğirmek . Adriana Lima karım oLsa manyak oLur demek
RuneScape Nick : Canberkk7

Kişi sayfası
Uyarı: 3
Sağlık:
Neden Runescape???? Left_bar_bleue10/100Neden Runescape???? Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Neden Runescape????   Neden Runescape???? Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:42 pm

FiRe_THieF demiş ki:
Hiç oynamaz olaydım diyorum ama evet Treel oynadım.
Eh insan Redberry Pie gib değerli bir şeye sahip olursa havalanıyo tabi biraz Warking :lol!!:

Bende oynamaz oLaydım kank .
Ama cıdden yanı . Lan hangı ozurLu bana "gıt ve aç aLfa kurt oLdur (kaLan aç aLfa kurt sayısı 10) " der ki ?
OzurLuce bı oyn m2 =D

Neden Runescape????
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» neden runeScape (2)
» Neden Rune Scape
» RuneScape 3
» runescape